Czas zmienić opony zimowe na letni

opony letnie

Upewnij się, że zawsze planujesz zmianę opon zimowych na letnie. W zależności od kraju, w którym mieszkasz, mogą istnieć pewne daty, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli nie, dostosuj zmianę do stopnia uzależnienia od samochodu. Oznacza to, że będziesz musiał zmienić opony w ciągu najbliższego miesiąca. Zawsze jest zalecane, abyś zlecił serwisowi oponiarskiemu dokonanie zmiany za Ciebie, więc po znalezieniu odpowiedniej daty powinieneś spróbować zarezerwować na to czas, aby mieć pewność, że możesz to zrobić.

Kiedy eksperci dokonają zmiany za Ciebie, wiesz, że eksperci dokonali wymiany za pomocą odpowiednich narzędzi, aby nakrętki mocujące zostały prawidłowo zamocowane. Będą również mogli sprawdzić opony, które zdejmą, aby sprawdzić stan. Oznaczą je również, aby można je było odpowiednio obrócić przy następnej zmianie.

Przed założeniem opon letnich sprawdzą zawory iw razie potrzeby wymienią. Wyważą opony i sprawdzą ciśnienie w oponach. Sprawdzą stan opon i głębokość bieżnika, a następnie zamontują opony we właściwej pozycji na podstawie rotacji.

Gdy opony letnie są założone, możesz po prostu jeździć i cieszyć się latem, aż do jesieni, kiedy nadejdzie czas na zmianę z powrotem.

Więcej informacji na temat opon letnich można znaleźć pod adresem: https://www.nokiantyres.pl

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top