Ne všechny pneumatiky zvládnou vysoké rychlosti

letní pneumatiky

Pokud máte rychlé vozidlo, budete jej muset přiřadit vysokorychlostnímu hodnocení pneumatik. To je velmi důležité, pokud žijete například v Německu, které umožňuje velmi vysoké rychlosti. Nejen letní pneumatiky by měly zvládat vysoké rychlosti, ale i vaše zimní pneumatiky budou muset zvládat vysoké rychlosti, protože mnoho z nich bude na dálnicích jezdit rychle, pokud to počasí dovolí. Může být obtížné najít, zejména zimní pneumatiky vyrobené pro vysoké rychlosti; proto se Nokian Snowproof P stal tak oblíbeným pro dobrou bezpečnost a výkon i při vysokých rychlostech.

Jsou speciálně vyrobeny pro vysoce výkonná auta a jsou také doporučeny pro použití s ​​elektrickými vozidly a hybridy. Při rychlé jízdě se musíte spolehnout na výkonnost svých pneumatik, abyste zajistili nejlepší možnou přilnavost a ovladatelnost, když čelíte zimním podmínkám. Používání pneumatik se špatnou rychlostí může vést k výbuchům pneumatik, které mohou být při vysokých rychlostech velmi nebezpečné. Proto musíte věnovat čas a najít pneumatiky pro léto a zimu, které jsou bezpečné a mají správnou rychlost.

Kromě nákupu vhodných pneumatik se také ujistíte, že máte správný tlak v pneumatikách, protože nesprávný tlak v pneumatikách ovlivní výkon a způsobí, že vozidlo spotřebuje více paliva a rychleji se opotřebuje.

Další informace o pneumatikách, které zvládnou velmi vysoké rychlosti, naleznete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/

 

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top