Pořiďte si dobré pneumatiky, abyste v zimě zvládali náročné situace

 

celoroční pneumatiky

Zima bývá nejnáročnějším obdobím pro jízdu, zvláště pokud máte skutečné zimní podmínky se sněhem a ledem. V takovém případě budete muset mít správné zimní pneumatiky, abyste mohli bezpečně jezdit. Je nezbytné mít na autě v zimním období pneumatiky schválené pro zimní provoz. Pneumatiky by měly být na vůz namontovány před příchodem zimního počasí, abyste mohli bezpečně jezdit.

Zimní pneumatiky jsou lepší než letní pneumatiky již tehdy, když teplota klesne pod sedm stupňů Celsia. Nečekejte tedy, až napadne sníh, než přezujete na zimní pneumatiky. Problém s letními pneumatikami je ten, že ztvrdnou, když teplota klesne k bodu mrazu, a ztratí přilnavost, kterou mají při vyšších teplotách.

Celoroční pneumatiky jsou skvělé do oblastí s nepředvídatelným počasím během roku a kde zimní sezóna není tak dlouhá a zimní pneumatiky nejsou vždy opravdu potřeba. Použití celoročních pneumatik může být tou nejlepší variantou, a protože jsou schváleny i pro zimní provoz, lze je používat po celý rok.

Mít celoroční pneumatiky je skvělé, protože můžete jezdit bez ohledu na počasí nebo předpověď. To také znamená, že můžete jet z teplého do chladného místa, aniž byste se museli obávat, že máte správné pneumatiky pro dané místo a jeho podmínky.

Více informací o pneumatikách, které jsou schváleny pro zimní použití, najdete na: https://www.nokiantyres.cz/

 

Scroll to Top