ČAS NA ZMĚNU ZE ZIMNÍCH NA LETNÍ PNEUMATIKY

pneumatiky

ždy si naplánujte změnu ze zimních na letní. V závislosti na zemi, ve které žijete, mohou být některá data, která musíte vzít v úvahu, pokud ne, měli byste přizpůsobit změnu tomu, jak závislí jste na svém autě. To znamená, že během příštího měsíce budete muset vyměnit pneumatiky. Vždy se doporučuje, abyste nechali změnu provést za sebou v autoservisu, takže jakmile najdete dobré datum, měli byste si zkusit rezervovat čas, abyste si byli jisti, že to zvládnete.

Když odborníci provedou změnu za vás, víte, že se odborníci změnili pomocí správných nástrojů, aby byly pojistné matice správně upevněny. Rovněž budou moci zkontrolovat jejich odstraněné pneumatiky a zkontrolovat jejich stav. Také je označí, aby je bylo možné při další změně správně otočit.

Před namontováním letních pneumatik zkontrolují ventily a v případě potřeby je vymění. Vyvažují pneumatiky a kontrolují tlak v pneumatikách. Zkontrolují stav pneumatik a hloubku dezénu a poté namontují pneumatiky do správné polohy na základě otáčení.

Když jsou namontovány letní pneumatiky, můžete jen jezdit a užívat si léto, dokud nepřijde podzim a je čas se vrátit zpět.

Více informací o letních pneumatikách najdete na: https://www.nokiantyres.cz/

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top