Testování pneumatik je klíčem k úspěchu

zimních pneumatik

Neustálé testování a zlepšování je klíčové pro většinu průmyslových odvětví a rozhodně je to případ výroby skvělých zimních pneumatik. Nejlepší výrobci budou své pneumatiky nadále testovat a neustále je vylepšovat. Nokian Tyres mají vynikající testovací zařízení v Ivalo v severním Finsku. Klíčová je schopnost testovat v reálných zimních podmínkách a snažit se zlepšit výkon na zledovatělém a zasněženém povrchu. Společnost Nokian Tyres rozhodně vedla vývoj v oblasti zimních pneumatik, protože před 85 lety uvedly na trh první zimní pneumatiku na světě.

Výrobce, který nemá možnost průběžně testovat pneumatiky v reálných podmínkách a snažit se je vylepšovat, nebude tak konkurenceschopný, pokud jde o produkci skvělých výkonů. Kopírování funkce nebo funkce z testované pneumatiky nemusí poskytovat stejný výkon. Vysoce kvalitní zimní a sněhové pneumatiky vám proto skutečně mohou poskytnout mimořádný výkon a bezpečnost, které vás při jízdě po zimních silnicích ochrání před nebezpečím.

Díky tomuto neustálému zlepšování jsou nyní zimní pneumatiky bezpečnější; máte možnost jít na pneumatiky s hroty nebo bez hrotů, obojí s vynikajícími zimními vlastnostmi. Oba vám dnes poskytují skvělý zážitek z jízdy. Pneumatiky s hroty mají nyní kratší čepy, které jsou tiché a mají vynikající přilnavost na zimních površích, a máte pneumatiky bez hrotů, které mají také vynikající přilnavost. Tato neustálá zlepšování funkčnosti jak v konstrukci pneumatik, tak v použitých materiálech přinesla lepší výsledky. Testy to podporují, a proto máme dnes bezpečnější pneumatiky a v budoucnu budeme mít ještě bezpečnější pneumatiky.

Další informace o zimních a sněhových pneumatikách naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/

Scroll to Top